Zaostrené na zápas: AC N3M B – Inter BLMF

Písala sa streda 30.9. a vo večerných hodinách sa objavujú dve ostro sledované tváre posledných mesiacoch –  Ičko Matovič a zlatý hygienik Mikas. Začína tlačová konferencia !!!

Ľudia tŕpnu, hryzú si nechty a v napätí sledujú, či sa nasledujúce dni budeme naháňať po ihrisku, alebo budeme opäť bojovať o fleky vo výklenkoch panelákov pri Pentagone.

Zrazu prišiel moment, kedy pán v objemovke, ktorý s kľudom v očiach a s návlečkou na paplón na ústach,  oznámil potešujúcu správu – HRAJTE, ALE BEZ DIVÁKOV !!!!!

Profesionálny aj amatérski športovci oslavovali  a BLMF vydala hneď rozpis na nasledujúce kolo s názvom #CovidNaveky.

Nedeľa tak pokračovala v štandardnom režime. Na ihrisku sa striedali mladé talenty, ale aj legendárne mená, ktoré to najlepšie majú za sebou.

Pán Ivan

Chlapci z Kalyan – legendy futbalu na zápas ani nemuseli prísť a pokojne si mohli pochutnávať na vodnej fajke, keďže ich súper „ALLSTARS“ sa šupol v skafandroch do karantény. Zápas sa preložil a junáci so shishou v ruke si na zápas počkali do pondelka, kde majú svoj druhý tím.

O 18:10 sa odohralo derby medzi Interom Bratislava BLMF a AC N3M „B“, teda chlapcami z druhej strany Bajkalskej , ktorí na najlepšie časy už len spomínajú. Chlapci z Pasienkov (vlastne už z Drieňovej) prišli na zápas pekne načas, rozcvičení a pripravení na svojich súperov čakali na ihrisku, kde sa mala odohrať bitka o … vlastne o nič.
Tak ako sa očakávalo, chlapci z AC N3M „B“ sa schádzali tesne pre zápasom, keďže strečingy a rozcvičky takých matadorov ako je Kubel, Nedy, Osem štyri dva či čerstvý dôchodca Marek Sklenár sú dávno za nimi.
Ako sa matadori v belasých dresoch schádzali, na lavičke mladých Interistov bolo cítiť nervozitu. Prichádza hviezda večera. Ten o ktorom budeme ešte počuť. Ten, ktorého slovo je pre mladých svätým písmom. Ten, ktorého vety a slová sú modlou mladej generácie. JE TU ON – LUKA MAŠULOVIČ A.K.A BIELY SNOOP DOGG.

Keďže kultúra na Slovensku dostala stopku, bývalý hráč Slovanu a iných pridružených tímov a teraz budúca hviezda slovenského HIP HOPU skúsila opäť oprášiť svoje tango kopačky. Pri pohľade na túto persónu chlapcom z Interu padla sánka a na svoj vzor pozerali ako bager na suchú hlinu.

Luka Mašulovič

Začínajúca „päťka“ na ihrisku vzbudzovala strach : v bráne Pán Ivan, slovenský  “teplákový” Gábor Király,  Denis Indrichovič spolu s Lukom, vzadu Kubel Holeš, ktorého penalta v poslednom zápase zaznamenala najvyšší nárast sledovateľov na aplikácií „SPORTVIDEO“  v kategórií „FAILS“. Na druhej strane od neho lepšiu šajchtli mal len Rosický a Kvarešma.  K nemu keď si pridáme najkrajšieho rybára v strednej Európe Nedyho, ktorého strely brankári  odmietajú chytávať vzhľadom na svoju bezpečnosť, súper vyberal kapesníky a narýchlo skúšali PCR testy dúfajúc pozitívne výsledky.
Miestne noviny zachytili divákov, ktorí vzhľadom na opatrenia nemohli prísť na štadión, ale našli si  svoje miesta na stromoch a priľahlých osvetleniach.
Celá táto sranda však skončila skôr ako začala. Keď v 23. minúte odprevadili 17 roční Interisti Pána Ivana z brány po 7 inkasovaných góloch a legendárny Luka z metra pravidelne prestrelil aj záhradu za ihriskom – bolo vybavené. Práve v tomto zápase sa vedenie ligy začalo zamýšľať nad novým pravidlom, kedy prehrávajúci tím o 10 gólov, môže na ihrisko poslať 6 hráča. K tomu prísť nakoniec nemuselo, a po prehre si belasé legendy vstúpili do svedomia, respektíve do drahých zaparkovaných áut, a s pokojom odišli podpáliť už teraz zbedačené Pasienky. Okrem Luku – ten rozdával radosť mladým hviezdam Interu a rozdával úsmevy a fotky na všetky strany.

Keď sa našli všetky lopty odkopnuté na Račianske mýto, liga pokračovala ďalej. Mládežníci z Interu idú na prvé miesto, legendy z AC N3M do Novopackej.

Komentáre

kometárov