TOP 20 Strelci BLMF za posledných 15 rokov – 4. časť (20 – 11.miesto)

Tesne pred štartom súťaže vám predstavíme tú  strelcov BLMF, ktorí obsadili dvadsiatu až jedenástu priečku,  čím nadviažeme na predchádzajúce články. 

19.miesto / 304 gólov Ján Bico Bicián (FC BEPON) ďalší hráč už prakticky z kategórie legiend ktorí obliekal dresy Budvaru, aby potom získal tituly s Dimitrovkou aj FC BEPON za ktorý hráva dodnes.

Jan Bician

 

18.miesto / 308 gólov Peter Pašteka (4 FUN) kapitán mužstva 4Fun, ktoré sa prekvapujúco odhlásilo z ligy počas jesennej časti, pričom pred troma rokmi ešte toto mužstvo doviedol k titulu.

Peter Pasteka

17.miesto / 312 gólov Michal Kučo Kučera (OFM Štrkovec Glóbus) dlhoročná opora AC Glóbus, s ktorým získal nejeden titul, srdciar ktorý sa vždy rád vracia na trávniky BLMF. Je to to zároveň aj viacnásobny reprezentant SR v malom futbale, ako aj aktuálny vicemajster SR v malom futbale, keď k tomuto titulu dopomohol FC BEPON, ktorý si ho požičal na finálový turnaj.

Michal Kucera

16.miesto / 313 gólov Dano Nunhart (Dream Team) nekompromisný obranca so smrteľnou ľavačkou, dnes už veterán obliekajúci dres Dream Teamu, ale predtým pôsobil aj v AC Glóbus, Olympique, či Lacrese.

Dan Nunhard

 

15.miesto / 322 gólov Branislav Perina (Magic) strieľajúci chirurg v drese kúzelníkov známy svojou drtivou kľučkou a strelov vystriedal v BLMF viacero klubov, momentálne v drese Magicu bojuje o popredne priečky druhej ligy.

14.miesto / 324 gólov Juraj Kizo Kizek (Galacticos) toto je proste tichý zabiják, tohto hráča ste určite nikdy nepočuli hádať s protihráčom, alebo rozhodcom – je to futbalový gentleman ktorý vie kedykoľvek streliť nečakaný gól.

Juraj Kizek

13.miesto / 329 gólov Lukáš Buky Bučko (Corleone) pravý opak Kiza je kapitán mafiánov Lukáš Bučko, kontroverzný hráč s viacerými červenými kartami na konte, ale obrovský srdciar a dríč, ktorý keď má chuť strieľa góly, bráni ale dokáže aj chytať v bráne.

Lukas Bucko

 

12.miesto / 341 gólov Erik Wozík Szabo (FC BEPON) už vo svojích 24 rokov veľká osobnosť malého futbalu, momentálny kapitán Slovenskej reprezentácie v malom futbale a tiež FC Beponu s ktorým vybojoval už dva tituly v BLMF, taktiež je držiteľom titulu Majstra ako aj Vicemajstra Slovenska a s Beponom získal vyše 20 rôznych turnajových trofejí.

Erik Szabo (Bepon)3Erik Szabo (Bepon)4

 

 

 

11.miesto  / 343 Michal Kandy Kandráč (Kanonieri) momentálne už len sporadicky hráč v BLMF, ale niekedy kľúčový hráč legendárnych Brasiliense, malý nenápadný ale šikovný hráč s presnou prihrávkou a schopnosťou skórovať.

Michal Kandrac

 

 

Komentáre

kometárov