Šláger pre FC BPN, AC Glóbus v kríze

Piate kolo 1.BLMF tiež prinieslo zaujímavé výsledky, pričom počet mužstiev bez prehry sa znížil o jeden kus. 

 

AC GLOBUS – RK AKADEMY     4:5

Do zápasu vstúpili Kuželovci už aj s hviezdou tímu Romanom Gorogom, ktorý dokáže svoje mužstvo gólovo potiahnuť a patrí k rozdielovým hráčom tímo RK Academy. AC Globus naopak už „muselo“ bodovať a hráčskou kvalitou možno aj prevyšoval svojho súpera. Tipéri však museli tikety trhať, body z tohto zápasu pripísali hostia a AC Glóbus naďalej padá v tabuľke stále nižšie a na svoje prvé tri body stále čakajú.

PAPALALULU – FC GOLDEN TIME     10:2

Favorit stretnutia bol jasný, hráči Papalalulu patria predsa len medzi kandidátov na titul v lige. Chalani zo Golden Time si vyskúšali , ako je to hrať s tímom, ktorý má skúsenosti s Ligou Majstrov. V domácom tíme sa ukázali aj veľké mená ako Jurkemik, či Blažej. Golden Time si po prehre s FC BPN pripísalo prehru aj s Papalalulu. Treba jedným dychom povedať, že toto mužstvo má na čom stavať.

GALACTICOS – MENEŽERIS     2:6

Galacticos sa v tejto sezóne doslova trápi, a na svoje body stále len čaká. Na zápas s nepríjemnými Menežeris sa však dostavili vo veľmi slušnej zostave, ktorá by mohla zaznamenať aj úspech. Žiaľ, do brány sa musel postaviť hráč z poľa a to každé mužstvo v malom futbale výrazne oslabí. Menežeri si boli vedomí tejto slabiny a aj vďaka Kvasňovskému , ktorý strelil hetrik si zapísali dôležité 3 body. Tie sa budú hodiť v boji o prvú šestku.

 

AC N3M po zápase

AC N3M – FC RIŇOŠI     23:6

Výsledok hodný hokejového zápasu tureckej ligy je v tomto najvyrovnanejšom ročníku veľmi nezvyčajný. Slogan „Dajte nám súpera“ pre chlapcov J.Holeša stále platí a napriek tomu, že Riňoši síce pokorili po dvoch kolách brankára AC N3M, na oplátku dostali výprask v podobe 23 gólov! Ťažko bojovať s tímom, ktorý má v zostave mená ako P.Pinte, L.Mašulovič, S.Kozlovský alebo Roman Kollár, ktorý v zápase dal až 8 gólov. V pondelok to však nebude prechádzka ružovou záhradou, ich súperom bude TIKITAKA, ktorý posledné týždňa prežíva doslova peklo, keď sa stretáva s najväčšou kvalitou bratislavského malého futbalu.

 

VESMÍRNE GORO – MYSTERY MFC     6:3

Kúzelníci nabudený po vybojovanom bode s TIKITAKA prišli na zápas s plánom vyhrať. Bez Pecka, zraneného Tomana a Bielika, no s Vajdíkom začali veľmi zle. Už v 14.minúte si manažér mužstva musel vybrať TIME OUT, keď stav na tabuli bol 4:0 pre domácich. Vesmírne goro hralo v obrane takmer bez chyby a nedovolili „Mysterákom“ ani vystreliť. Po polhodine síce znížil delovkou D.Rehořka, zápas si však domáci ustrážili a 3 body putovali do tabuľky práve domácim. Hráčom stretnutia bol Ján Benedikty, ktorý P.Kratochvíla prekonal 3-krát.

FC BPN – TIKI TAKA     5:3

 

Zápas týždňa sa odohral o 20:20 na ihrisku „A“ medzi úradujúcim majstrom a TIKI TAKA, budúcimi hviezdami malého futbalu v Bratislave. Zápas bol od začiatku vyrovnaný a stav stretnutia sa prelieval z jednej strany na druhú. V zostave BPN sa objavila aj hviezda AFT Wolves Emil Haladej, ktorý bol taktiež svedkom drámy. Hviezdou zápasu mohol byť David Randuch, ktorý mohol 10 minút pred koncom skórovať do prázdnej brány, no z 3 metrov neštastne prestrelil opustenú bránu BPN.  Pravidlo „nedáš-dostaneš“ sa potvrdilo aj v malom futbale. Po nevyužitej príležitosti TIKI TAKA zobral všetko do svojich rúk spomínaný Haladej, ktorý dal rozhodujúci gól systémom “zatvor oči a vystrel”. V domácom tíme nečakane zahviezdil Severín Zelenák, ktorý v tomto zápase strelil 3 góly, posledným zaklincoval výhru BPN tesne pred koncom stretnutia. Hostia dostávajú posledný mesiac zabrať, dva dni po tomto zápase sa stretli v inej súťaži proti PAPALALULU a aby toho nebolo málo, v pondelok si zmerajú sily s momentálne najlepšie hrajúcimi AC N3M.

Komentáre

kometárov