Registrácia

Bratislavská liga v malom futbale má vyše 20 ročnú tradíciu, hrala sa na mnohých ihriskách v Bratislave a momentálne sa jej zápasy odohrávajú v športovom areály pri Študentskom domove Mladá Garda.

Základne informácie:

  • hrá sa 5+1 v hracom čase 2×30 minút
  • hracie dni sú víkend, pondelok  (vy si vyberiete preferenciu ktorý deň/dni vám najviac vyhovuje)
  • štartovné vo výške 550e pri jednorázovej úhrade, alebo  na dve splátky 350e (jeseň) + (250e jar)
  •  kvalitné zázemie (sprchy, vyhrievané šatne, WC…)

Ako sa prihlásiť:

  • ideálne je vyplniť tento nezáväzný formulár a my sa vám ozveme. vyplnením formuláru sa môžete záväzne prihlásiť, alebo nezáväzne získať informácie
  • prípadne napísať priamo na mail BLMF alebo číslo 0911 111 115 SMS alebo zavolať

 

Detailnejšie informácie, hrací model, tí najlepší na Majstrovstvá Slovenska

 

Promo2015

BLMF

Hrací model spočíva v pravidlách štandardného futbalu s niektorými špecifickými prvkami (zakázané šmýkačky na hráča napríklad).

Hrá sa systémom 5+1 (5 hráčov v poli + brankár) a striedačka môže mať ľubovoľný počet členov, pričom strieda sa letmo (tak ako na hokeji, či hádzanej).

Zápasy sú rozhodované licencovanými rozhodcami BLMF.

 

BLMF je zakladajúcim členom Slovenského zväzu malého futbalu (SZMF) a momentálne štyri najlepšie mužstvá z BLMF majú zaručenú miestenku na Majstrovstvách Slovenska v malom futbale 2021.

V súčastnosti patrí BLMF k najúspešnejším ligám na Slovensku a v jej radoch hrá aktuálny Majster Slovenska  (2020) a dvojnásobný vicemajster Slovenska (FC BPN) (2015 a 2016) ako aj mužstvo Papalalulu (Vicemajster SR – 2017) a tiež mužstvo AC N3M Milan (Bronz z MSR – 2017).

Hráčom je k dispozícií kompletné zázemie (šatne, sociálne zariadenia, sprchy…), v tesnej blízkosti ihriska sa nachádza bufet ako aj pub a taktiež predajňa Lidl.

Hracia plocha –  futbalové ihrisko rozdelené na tri menšie ihriská, čiže dĺžka ihriska na malom futbale je vlastne šírkou futbalového ihriska 55x30m.

Všetky tri ihriská sú oddelené sieťami a každé je vybavené časomierou z diaľkovým ovládaním.

Hrací čas je 2×30 minút.

Konkrétny hrací model (rozdelenie do líg) bude upravený v závislosti od počtu mužstiev v jednotlivých ligách. (dve výkonnostne kategórie)

V každom prípade máme dve výkonnostné kategórie, nemusíte sa tak báť neľútostných výsledkov :-).

 

Predpoklad štartu novej sezóny je 27.9.2020  pokiaľ sa situácia okolo Corona vírusu nezhorší a príslušné úrady nevydajú reštrikcie.