N3M prerušilo čiernu sériu, Golden Time opäť šokoval

V prvej lige sa nám rozbehla nadstavbová časť, kde mužstvá hornej šestky bojuju o titul a mužstvá dolnej šestky o Pohár P.Šelméciho. 

AC N3M – TIKITAKA   10:6

Mužstvo, ktoré prežíva jednu z najväčších kríz vo svojej histórií, spôsobenú paradoxne samotnou kvalitou hráčov, sa na zápas proti TIKITAKA zišlo v zostave, ktorá síce nebola ani zďaleka ideálna, no aspoň sa trochu priblížila ku klasickej „áčkovej“. Pred zápasom si prevzal L.Mašulovič ocenenie pre najlepšieho strelca 2.BLMF a okrem neho sa do dresu musel opäť obliecť aj manažér J.Holeš.
Favoritom stretnutia bolo mužstvo okolo D.Randucha, no na toto stretnutie sa družina TIKITAKA zišla iba v počte 6+1.  Boj o tretie miesto sa tým pádom zdramatizoval ešte viac a s najväčšou pravdepodobnosťou sa bude rozhodovať až do posledného kola.

FB: AC N3M

 

PAPALALULU – MYSTERY MFC   8:3

foto: lusawphotography

Momentálne najlepší tím v Bratislave sa v rámci prvého kola nadstavbovej časti stretol s ambicióznymi chlapcami z Mystery MFC. Na súboj prišli oba tímy vo veľmi kvalitnej zostave, za Papalalulu nastúpili hviezdy ako Jurkemik, Paštrnák, Stašiak či ďalší, manažér Mystery MFC povolal do zápasu aj svojho žolíka z Trenčína Strončeka, či útočnú dvojicu Vajdík-Almáši. Zápas však mal od začiatku v rukách Papalalulu, v 10.minúte si mužstvo kapitána M.Tomana muselo požiadať o TIMEOUT, aby zastavili gólostroj svojho súpera. Od tohto momentu bola defenzívna hra kúzelníkov lepšia a niekoľkokrát sa dostali aj do sľubnej pozície. Po dvoch tyčkách a nepremenenej penalte si PAPALALULU svoje víťazstvo skúsene postrážila. Manažér Mystery MFC sa po zápase vyjadril, že mužstvo M. Židzíka je momentálne v tejto zostave neprekonateľné a je nemožné v tejto dobe ich zosadiť z trónu. Či mal pravdu sa uvidí o niekoľko týždňov.

 

 

AC GLÓBUS – VESMÍRNE GORO 7:4

Okrem súbojov o prestížny titul v TOP 6 sa v BLMF hrá premiérovo o pohár P.Šelmeciho. Tam sa prekvapujúco dostal aj tím A.Tichého, ktorý mal absolútne nevydarenú základnú časť. AC Glóbus sa však dostal späť do formy a momentálne vedú tabuľku práve pred ich posledným súperom. V zápase sa opäť hetrikom presadil strelecky disponovaný A.Gála.

FB: AC Globus Bratislava

 

RK ACADEMY – RIŇOŠI   7:2

Tím RK odohralo jedno z najlepších stretnutí počas prebiehajúcej sezóne. Pekné akcie okorenené gólmi zabezpečili tímu 3 body a posun v tabuľke na 4.miesto. Najviac zaujali T.Benčat a aj najlepší strelec základnej časti 1.BLMF R.Gorog. Rinosi naopak po skvelom úvode tejto sezóny, čakajú na body už niekoľko mesiacov.

 

FC GOLDEN TIME – ENGERAU BOYS   9:5

Mladá družina FC Golden Time je nočná mora súperov. V tabuľke síce posledné, no tento rok stihli zobrať body viacerým tímom aj z TOP 6.Po hodoch prichádza bruchabôľ do bodky potvrdil výsledok tohto zápasu. Iba pár dni od zisku medailí na MSR v malom futbale U23 sa ukázalo aký vie byť malý futbal vrtkavý. Z pohľadu Engerau môže byť výsledok napokon príjemný, nakoľko na tabuli svietilo aj hrozivých 8:1.  Na druhej strane sa opäť ukázala kvalitná strelecká technika hosťujúceho V.Redlera, ktorý z piatich gólov svojho mužstva dal rovno 4. Engerau Boys je momentálne na 3.pozícií v tabuľke „O pohár P.Šelmeciho“.

Tabuľky:

 

 

Komentáre

kometárov