J.Holeš:“Nič iné ako titul neberieme a preto je naším cieľom vyhrať.“

Najlepší útok a najlepšia obrana. Zlúčením tímov AC Milan a N3M sa vytvoril tím snov a napriek nabitej sezóne v BLMF stále hľadajú súpera. Žreb im však v pondelok pripravil prvého adepta, ktorý nie je zvyknutý na prehry. Papalalulu patrí nielen v Bratislave medzi špičkové tímy a naposledy sa títo dvaja rivali stretli v už neexistujúcej súťaži Uniliga, kde v poslednom zápase bojovali o titul. V tom čase však bol rozdiel medzi oboma mužstvami a ostatnými celkami markantný, dnes o trofej víťaza ligy má viacero adeptov. Šláger medzi AC N3M a Papalalulu nám prinesie okrem kvalitného minifutbalu aj niekoľko veľmi zaujímavých mien, ktoré by sa určite nestratili ani v reprezentácií. Preto sme niekoľkými otázkami kontaktovali úspešného manažéra AC N3M J.Holeša.

Naposledy sa tvoj tím stretol s Papalalulu v lete 2020, keď ste bojovali o titul v inej súťaži. Bude tento duel v niečom odlišný?

Myslím si, že sa bude jednať o úplne iný zápas, avšak s rovnakým nábojom ako bolo už spomínané finále. Samozrejme s rovnakým cieľom  – zápas vyhrať.

 

 V mužstve Papalalulu je niekoľko kvalitných hráčov, ktorí vedia rozhodovať aj tie najťažšie zápasy. Na ktorých si podľa teba musíte dávať najviac pozor?

Maglen,Blažej,Jurkemik,Stašiak a samozrejme Miro Židzik na striedačke –  to sú už všetko pojmy malého futbalu na Slovensku. Treba však dodať že najsilnejšou stránkou PAPALALULU je, že hrajú ako jeden tím. Majú obrovské skúsenosti, z ktorých vedia ťažiť takže je ťažko hľadať jednotlivcov na ktorých treba dávať pozor.

 

 

Fúzia AC Milan (Paľko Fedorčák) a FC N3M (Jakub Holeš) – vznik AC N3M

 Po reštarte sa v drese AC N3M neobjavoval klenot tímu Rigo, ani známa tvár defenzívy Nedorost. Je možné, že ich v tomto zápase uvidíme hrať?

Adam mal problémy s chrbtom, ktoré liečil tradične na rybách :D. Uvidíme či už bude k dispozícii. Čo sa týka Mareka, ten už je fit a mal by do zápasu nastúpiť. V kádri však máme niekoľko kvalitných hráčov, ktorí vedia na ich miestach zaskočiť. Tešia navrátilci Zemko,Belošic,Šlahor či Kozlovský, plus spojením s AC Milan sme získali ďalších kvalitných hráčov ako Porazik či Bočkay.

 

Máš naozaj šikorý káder, vieš už teraz, kto z hráčov na toto derby nenastúpi?

Až na Kika Kurčíka, ktorý mal pred nedávnom vážnu autonehodu a aj touto cestou mu prajeme skóre uzdravenie, by sme mali mat k dispozícii všetkých hráčov.

 

Najlepší útok aj najlepšia obrana. V dvoch po sebe hrajúcich zápasov ste dokonca neinkasovali ani bod. V tomto zápase dostane tvoja defenzíva zabrať a tvoj útok sa potrápi, dobre hovorím? 😊

Ako sa hovorí – útok vyhráva zápasy ale obrana tituly. Na oboch stranách disponujeme obrovskou kvalitou a na rozdiel od predošlých sezón má teší, že aj často za rozhodnutého stavu chalani bránia naplno. V tomto zápase však budeme musieť byt naozaj sústredení vzadu a efektívny v koncovke.

 

Podľa doterajšieho priebehu „stále hľadáte súpera“, čiže útok na titul je asi vo vašich plánoch na najvyššej pozícií.

Samozrejme titul je cieľ. Nič iné neberieme a ani nepripúšťame, ale je príliš skoro hovoriť o tom či tento zápas rozhodne o titule. Sezóna je prakticky na začiatku a v tak vyrovnanej lige akou momentálne BLMF je sa môže stať čokoľvek. Myslím že aj ostatní adepti ako je FC BPN či Tiki Taka si brúsia zuby na titul.

 

Zápas kola sa odohrá v pondelok o 21:20 na Mladej Garde pod taktovkou sudích Kočického a Bohúňa.

 

 

 

Komentáre

kometárov