Dávid a Matej z Golden Time sľubujú kvalitu: “Budeme útočiť na TOP4!”

David Abrahám sa objavil na mape BLMF pred pár rokmi s mužstvom The Flames. Svoje pôsobenie prerušil, aby sa v tomto silnom ročníku vrátil na scénu s mužstvom FC Golden Time. A hneď z veľmi agilnými ambíciami! V BLMF bude mužstvo v niečom špecifické, napodobní tandem Hipp-Griga, u nás to bude Abrahám-Homola. Golden Time povedie Dávid spoločne s kamarátom Matejom Homolom. 

Chalani čo hovoríte na skladbu prvej ligy? 

Ja s Matejom si myslíme, že táto liga ešte nebola silnejšia a vyrovnanejšia ako bude práve tento rok. AC a N3M vytvorili jeden celok, čo napovedá ešte väčšiu kvalitu, samozrejme Papa a BPN sú legendy BLMF, zvyšné tímy sú taktiež veľmi kvalitné a hlavne zohraté.

Po dlhých rokoch sa asi nedá vôbec povedať kto je jasný favorit, alebo predsa len?

Ak budú chalani chodiť na zápasy v dobrých počtoch, AC N3M budú podľa nás veľký favoriti, samozrejme ale netreba zabúdať na úradujúcich majstrov slovenska FC BPN a skvele zohratý tím Papalalulu.

Pre vaše mužstvo budú vzájomne zápasy takmer so všetkými premiérove, tešíš sa niektorých súperov viac resp. Máte z niektorého duelu husiu kožu ? 

Matej nehladí na súpera, ku každému zápasu pristupuje rovnako, s jasným cieľom vyhrať. Každopádne rešpekt pred súperom je vždy. Pre mňa osobne to bude zápas s Engerau, pretože s Majkym Toporom máme takú zdravú rivalitu a obaja sa budeme snažiť vyhrať tento zápas viac ako ktorýkoľvek iný.

Ako ste spokojní so skladbou vášho  tímu? 

Myslíme si, že sme poskladali veľmi vyrovnané 3 päťky. Matej je skvelý ako brankár, keďže ťaží zo skúseností z veľkého futbalu ale aj futsalu, v obrane máme silových hráčov za čo sme veľmi radi, v zálohe máme veľkú kreativitu a virtuozitu a výnimočné zakončovateľské schopnosti našich útočníkov veľmi kvalitne uzatvárajú náš káder.

Dávid Abrahám (naľavo od lopty)

Vaše mužstvo bude patriť k vekovo mladším, nebojíte sa nedostatku skúsenosti?

V tíme máme bývalých reprezentantov, ktorý majú skúsenosti aj s najvyššou slovenskou súťažou, tak isto máme aj hráčov so skúsenosťami z malého futbalu po odohraní zopár sezón. Najviac skúseností náš tím nazbieral v mužskom futbale v nižších súťažiach. Chalani hrajú kvalitné súťaže, takže sa určite nebojíme.

 

Vieme, že mate manažérsky tandem s Matejom, máte vaše kompetencie nejako podelené? 

O všetkom vždy rozhodujeme spolu, káder sme tak isto skladali spolu, vzájomne sa dopĺňame. Veci sa v dvojici riešia oveľa ľahšie.

Aké ambície ma Golden Time v BLMF? Pomýšľate aj na prvú štvorku?

Top 4 je presne náš cieľ, tam už to bude o zostatku síl a o šírke.

Skúsite si tipnúť výsledky prvého kola 1.BLMF?

Bepon vs. Enegerau – v tomto zápase tipujeme výhru Beponu rozdielom triedy.
Papa vs. Mystery – tu tipujeme víťazstvo Papa, ktoré by malo ukázať skúsenosti a kvalitu, ale očakávame kvalitný zápas.
Mene vs. Goro – mužstvá úplne nepoznáme a pre to je ťažké tipovať víťaza, myslíme si, že to bude veľmi vyrovnané.
AC glóbus vs. Golden Time – V pondelok máme takmer plný káder, takže veríme, že ukážeme patričnú kvalitu a súpera zdoláme. 🙂
AC N3M vs. RK Academy – veľmi ťažký zápas na ktorého konci sa bude tešiť AC N3M.
Tiki vs. Galacticos – veríme vo výhru Tiki.

Komentáre

kometárov